ویژه نامه ها

گالری تصاویر

ملاقات های مردمی، امید بخش و غیر تشریفاتی باشد

تاریخ درج خبر: دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۰
شهردار اصفهان در چهارمین نشست مسئولان ارتباطات شهرداری اصفهان :

ملاقات های مردمی، امید بخش و غیر تشریفاتی باشد

وي ادامه داد: مردم باید بدانند این که شهرداری بخش اعظمی از بودجه های عمرانی خود را به زیرزمین برده و به ساخت خط دو مترو اختصاص داده، برای این است که به دنبال کار نمایشی نیست،‌ نگاه توسعه ای و بلند مدت دارد و منافع شهر را یک روزه نمی بیند.اگر سال ها برای احداث خط یک مترو، چندین خیابان اصفهان دچار مشکل تردد و ترافیک بود، اکنون برای ساخت خط دو مترو این مشکل وجود ندارد چرا که کار در زیر زمین انجام می شود و روش ها به گونه ای انتخاب شده که مردم دچار کمترین مشکل شوند.

 شهردار اصفهان به برگزاري ملاقات هاي مردمي نيز اشاره كرد و خاطرنشان ساخت: این هفته اولین ملاقات مردمی را با شهروندان منطقه ٩ خواهیم داشت اما هدف از ملاقات مردمی این است که امید برای برخی شهروندان زنده شود البته پیش از این هم به شکل های دیگر، با شهروندان گفتگو داشته ايم و نمی خواهیم ظاهر گفتگوي با مردم را بازي كنيم و در همين رابطه از روابط عمومی ها می خواهيم راه را برای گفتگو با مردم هموار کنند تا این گفتگو، یک گفتگوی تشریفاتی نباشد و حضور در مناطق باید یک امید برای مردم ایجاد کند. 

دكتر نوروزي همچنين با بيان اينكه ما به دنبال کار اساسی هستیم؛ نه کاری که آیندگان را دچار مشکل کند تاكيد كرد: ما برای آزادسازی اراضی محدوده کارخانه قند که مجموعه پل های نصف جهان در آن در حال احداث است، ٢٣ میلیارد به بنیاد مستضعفان دادیم تا مشکلی که از گذشته براي ما به جاي مانده است مجددا بر جای نگذاریم. از نگاه ما این خیلی منطقی است که ابتدا آزادسازی شود و از آن اطمینان حاصل کنیم و بعد به سراغ ساخت پروژه برویم اما این موضوع در مورد ساخت پل اشکاوند رعایت نشده بود و اکنون این دوره از مدیریت شهری به دنبال حل مسائل حقوقی پل اشکاوند است.

یادداشت

"روابط عمومی به مثابه پلی است میان مخاطبان یک سازمان و مخاطبان"؛ این تعریف یکی از ده ها تعریفی است که برای تعیین وظائف روابط عمومی عنوان شده است و بر همین اساس هم نقش های مهم و متعدد درون و برون سازمانی برای واحد روابط عمومی مستقر در یک سازمان تعریف می شود كه از... ادامه مطلب